| Amii_8530 a întrebat:

Buna :*
Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?
Vreau sa-mi cumpar un catel, rasa Golden Retriever, si nu stiu de unde. straight face Si nu vreau sa aiba peste 2 luni si 3 saptamani... ca sa se obisnuiasca cu noi si nu cu ceilalti stapani.
Daca aveti niste prieteni care au niste pui de Golden va rog sa ma contactati :* A da, sa fiti din Bucuresti laughing
Multumesc anticipat :* si scuzati categoria thinking

Răspuns Câştigător
| Căătălin a răspuns:

Nu am nici un prieten care detine un caine de aceasta rasa. Dar iti recomanda sa iti cumperi din magazinul Animax. Daca nu il are deja in magazin, ti-l aduce la comanda. Beneficiezi si de un ghid pentru ingrijirea lor ( este foarte interesant ), + ca il iei pui si stii ca a fost crescut in cele mai bune conditii. Succes si sa ai grija de el! happy

1 răspuns:
| AndreeaBz a răspuns:

Eu consider ca e mai bine sa-l cumperi de pe net sau magazin ( are microcip, pasaport, carnet(sau cum se mai cheama8-| de sanatate..tot) uite un site. eu am luat acum 4 luni un caine tot de la tipa asta:D si a fost bine, acum tu faci cum vrei. :D
http://www.catei-de-vanzare.ro/Golden-Retriever_36.html