| andreea_9488 a întrebat:

Vreau sa imi iau un golden retriever dar nu stiu unde asa putea gasi un mascul cam de 400 lei!
Daca aveti cunostinte sau prieteni care cres pui de golden retriever mi-ati pute da si mie niste poze pret si alte detalii!
P. S. O sa cumpar catelul in perioada Pastelui...
Rog seriozitate...

Răspuns Câştigător
| georgy_9360 a răspuns:

Si eu caut un pui de golden retriever

2 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu cred ca vei gasi pe aici pe cineva care sa-ti dea un caine, dar iti voi da eu un site de unde poti lua un caine golden retriever: http://www.caini-de-vanzare.ro/catei/Golden-Retriever-de-Vanzare-170.html sper ca te-am ajutat. Succes!