| SexyAnon a întrebat:

:)
Mă tot contrazic cu o fată, ea zice că nu şi-a editat poză, eu zic că da...

http://www.freeimagehosting.net/6wuof

Este sau nu PhotoInstrument?

Mulţumesc anticipat :*.

Răspuns Câştigător
| 2487283ioo a răspuns:

Editata 100% ori a editat-o din pc care e mult mai sigur ori din aparat. putine sanse, oricum e editatalaughing

6 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Da, si-a editat-o...se vede la fata si la geacawinking.nu stiu sigur daca e cu photoinstrument; poate e cu altceva.dar sigur a facut-o pe calculator!

| adinaxD a răspuns:

Mda, cred ca este... poate a facut-o sa fie mai clara tongue

| mymy09 a răspuns:

Este editat acolo pe fata.asa se pare:*:*

| Elenamiki a răspuns:

Depinde cu ce aparat a facut poza poate nu a modificato...

| pauula a răspuns:

Eu zic ca e editata.

| Kilye a răspuns:

Nu stiu...ESTE MODIFICATA putin pentru ca se vede cu efectul de stralucire. dar nu stiu daca asta conta. in final, ca altceva decat vizualizare nu este!