| pebunevb a întrebat:

Buna maine 8 martie trebuie sa ducem cadouri la doamnele profesoare si nu stiu ce sa le duc am cumparat decat flori dar mai trebuie sa le cumpar ceva va rog ajutati-ma
Fundita

1 răspuns:
| Dervbt a răspuns:

Stiu ca e trecut deja, dar florile sunt de ajuns. Sincer, un cadou din partea tuturor elevilor e arhisuficient. Personal, n-as da nimic la niciun profesor, avand in vedere ca unii sunt idioti si se comporta de parca ar fi Atotputernici. Daca ai dat decat flori, e mai mult decat ok.