| JeffHardyTNA96 a întrebat:

In America exista 8 martie ....adica trebuie sa ducem flori la fete? Din cate stiu si acolo ar trebui sa fie :/

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Da, intr-adevar. Si in America, exista 8 martie, declara "Ziua Femeilor" :-)
Cunosc o familie din America.

| JeffHardyTNA96 explică (pentru SimionAlexandru):

Multumesc foarte mult! As fi intrebat-o pe iubitamea dar doarme si nu vrea sa o deranjejwinking

| SimionAlexandru a răspuns (pentru JeffHardyTNA96):

Buna dimineata! happy Ma bucur mult ca te-am putut ajuta. Iti doresc o zi frumoasa in continuare happy

| JeffHardyTNA96 explică (pentru SimionAlexandru):

Multumesc big grin

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. 8 martie este ziua internaţională a femeii.

| mona a răspuns:

8 martie e ziua,, internationala,, a femeii, deci si in America

| JeffHardyTNA96 explică (pentru mona):

Bine zis ...doar ca nu vreau sa o supar pe iubita mea happy

| Gdeni a răspuns:

Aproape pe peste tot sarbatorim ziua femeii.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca iubita ta este romanca, cu atat mai mult.

| JeffHardyTNA96 explică (pentru Fatamuntilor):

Este din America, doar de aceea am intrebat ca sa fiu sigur happy
P.S. Salutari din America \m/