| Astroswrldz a întrebat:

Maine am examenul la romana, poate cineva sa ma incurajeze va rog? Sunt foarte speriata/panicata si am impreisa ca o sa uit absolut tot crying

Răspuns Câştigător
| WeakSide a răspuns:

Dacă ai învățat cu siguranță nu vei uita. Tocmai asta e problema, mergi detașată, fără stres, presiune și nu doar că vei reuși ci vei fi și împlinită. Eu am gafat la examenele acestea nu le am tratat serios, am mers speriat și am luat note mici. Nu te lua după mine, fii sigură pe tine și fii foarte atentă la cerințe.

| Astroswrldz explică (pentru WeakSide):

Multumesc foarte mult!

| WeakSide a răspuns (pentru Astroswrldz):

Cu plăcere, sper că te am ajutat.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Respiri calm, liniștit și adânc și repeți.
Curaj și încredere în mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa faci frate asa ceva, ai probleme? rolling on the floor