| yoanaionuca a întrebat:

Maine am proba la sport si trebuie sa fac podul de jos si nu il pot cine ma ajuta? cateva sugestii va rog. multumesc

8 răspunsuri:
| HallyKity a răspuns:

Pai te intinzi pe spate duci mainile pe spate astfel incat palmele sa fie de-o parte si de alta a capului le sprijini pe saltea si te ridici in ele si picioarele la fel le tragi spre tine si te ridici in sus e ff usor mi-e imi place ffff mult
baftawinking

| ionela22 a răspuns:

Te poti sprijini de un perete cu mainile si incerci incet incet te apleci in jos dar sa te ajute si cineva apoi incerci singura.Succes

| Stephsweet a răspuns:

Nu poti face podul de jos...OMG. Frate, trebuie sa exersezi, asta e cel mai usor exercitiu(aproape). Daca nu exersezi nici nu arecum sa-ti iasa. Daca nu-ti iese inseamna ca ai o problema, du-te la medic. Vezi uh ce faci fatoooooooooooo. Buy bye wave, ha-ha happy

| cata_8177 a răspuns:

Pai pune-te intinsa cu genunchii apropiati pe jos sau in pat, ridici mainile cu palmele spre tavan, le indoi in exterior pana ajungi cu palmele pe jos sau in pat si apoi foarte usor intinzi picioarele pe calcai cu varfurile ridicate si te ridici usor cu baza in palme trebuie sa apesi foarte bine pe palmewinking va fi foarte usor daca ai forta in palmewinking

| PυяεBlσσdVaмρıяe a răspuns:

Zii lu profu ca te doare spatele si sa te lasa in paceblushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Podul de jos nu e asa greu. Podul de sus e mai dificil, dar cel de jos cred ca il poate face toata lumea. Uite-te la celelalte fete cum fac si incearca sa faci si tu la fel. Bafta!

| draguta_5303 a răspuns:

Mai exerseaza.vei reusi, garantez. spune-i si mamei tale sa te ajute.si eu am avut proba la sport saptamana trecuta si am facut acelasi lucru pe care ti l-am recomandat tie si am luat 10.mult noroc!

| antoniaaa a răspuns:

Serus big grin. stephsweet nu te crede pe tine ce-a mai tare.ca nu cred ca tu nu poti ceva. oricum sunt de acord cu purebloodvampire esti tare! oricum ioana mult succes ca vei reusi.bafta