| Directioner a întrebat:

Buna happy Maine e ziua unui prieten si si-o face la piscina. Problema e ca eu sunt in a 3-a zi de menstruatie. Are ceva daca intru in apa? Sau exista riscul sa "patez" apa daca intru? Tin sa mentionez ca nu am avut "fluxul" asa de mare. ( laughing ) Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

1) Din cauza apei, absorbantul se poate dezlipi şi o să vezi cum pluteşte în piscină.
2) Nu este igienic pentru tine şi pentru cei din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asculta cretinii.
Poti face baie linistita, trebuie doar sa iei un tampon din ala interior sau cum pusca mea ii zice adica OB si nu ai nici problema.