| YukiChan a întrebat:

am o problema... de cateva zile ma simt destul de ciudat la scoala, obosesc repede si cand ajung acasa parca nu mai am putere sa fac nimic.cum as putea sa imi organizez timpul liber intr-un mod cat mai benefin pentru mine si, daca e cazul, ce medicamente as putea lua. Funda pentru cel mai bun raspuns! Mersi anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| kta1431k a răspuns:

Ai vorbit cu parintii despre asta? Nu poti lua medicamente prescrise de straini pe net si iti recomand sa mergi la un medic specialist pentru ca nu iti face mai nimic, iti va pune niste intrebari despre situatia ta si despre comportament dupa care iti prescrie ceva tip vitamine si ce iti mai lipseste din corp sa iti mareasca imunitatea. Timpul liber si benefic ar fi iesitul la aer proaspat, plimbarile calme, trebuie sa faci lucruri cat mai relaxante. Multa sanatate