| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* maine ma duc sa ma intalnesc cu 2 colege( sa zicem x si y ) si vom merge in mall si am inteles de la una din ele ca ar mai veni inca 3 baieti cu noi.Eu i-am spus lu x ca daca nu stie pe un baiat care e singur ca vreau sa ma "recombin" si eu laughing si mi-a spus ca sa ies maine afara ca imi face ea cunostinta cu un baiat. Zis si facut si am acceptat insa acum e acumlaughing problema mare: cu ce sa ma imbrac ca sa ies in evidenta si intr-un mod frumos si placut si cum m-as putea machia si cum mi-as putea face parulhappy. Si nu imi rasp ca dezbracata sau raspunsuri de genul ca dau stupidtongue.Multumesc mult:*. App si ca sa va faceti o idee: am parul lung, saten, ochi caprui, fata ovala si sunt slaba. Ceva ideistraight face? Multumesc:*

1 răspuns:
| Slayzor a răspuns:

Am uitat sa iti spun: la tricou vezi sa fie din ala cu bretele subtiri preferabil care poarta numai fetele ca din poza vad ca arati bine cu unul de genu asta big grin