| anonim_4396 a întrebat:

Maine mi-am propus sa merg cu o prietena de'a mea la balci:d doar noi doua...Pe la ora 18:00-18:30 (6-6 jumate) asa. Mama mea nu are o parere tocmai buna despre aceasta fata insa. sunt sanse s-o conving.big grin Puteti sa-mi da'ti niste sfaturi? cum as putea s-o conving sa ma lase sa merg?sad Ma voi intoarce la ora 9.(21) big grin va rog sfaturiii:*

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Eu una te-as sfatui sa va duceti mai devreme pe la 4 asa,si va intoarceti pe lumina,ca sa nu aibe motive de ingrijoarere mama ta.II spui ca e important sa te duci cu fata asta,pentru ca a fost alaturi de tine cand ai avut probleme,te intelegi foarte bine cu ea,etc. Spune-i ca desi mama ta nu o vede ca fiind o fata buna, ea are note mari la scoala, parintii ei sunt oameni cinstiti.Nu-ti dau ca sfat, dra ai putea sa plangi putin, pentru a o impresiona si a te lasa sa mergi.
bye:*