| TeodoraMaria98 a întrebat:

Maine o sa vina prietena mea la mine si o sa stea doua zile. Ziceti`mi ce sa facem ca sa nu ne plictisim. Funda pentru cel mai bun si rapid.Restuu VOT

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai ca sa va simtiti bine trebuie sa iesiti afara sa mai mancati si voi ceva bun poate pizza sau mergeti la mec ceva calculatorul sau leptopul in permanente deschis oja ceva machiaje camera sa ai grija sa fie curata sai faci o impresie buna sa cauti niste filme horor sau ce genuri ii plac ei, muzica sa nu lipseasca sa ii faci cunostinta cu prietenii tai daca nu-i stie, sa stai cu ea pe afara nu numai in casa, sa vorbiti si voi secrete ceva si multa caterinca eu zic ca asa va veti distra multa bafta si distractieplacuta.

1 răspuns:
| Alice a răspuns:

Buna. Pai mergeti mai intai prin parc.la city. dupa acasa vizionati un film impreuna. dupa mancati ceva. cheama mai multe fete. distrati-va intr-un cuvaant