| Zuzy244 a întrebat:

BunahappyO sa vina prietena mea si un prieten la minehappyCe sa facem sa nu ne plictisim? Vreau sa fie o zi reusita si le ramana tiparita in mintewinkingCel mai bun raspuns FUNDA

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Nu ti se pare cam ciudat sa rogi straini sa iti zica cum sa te simti bine cu prietenii tai? mie da. eu cand am fost la prieteni am facut ce ne-a venit in cap si ne-am distrat. i dunnly, play some twister daca ai, jucati mima, play cards, nu stiu, spuneti bancuri, faceti prostioare, sunt atatea. Depinde cum te simti in momentul acela.

| RuXxu a răspuns:

Faceti ceva de mancare, sigur o sa va distratihee hee