| xAvrilx a întrebat:

Buna!
Maine plec la munte cu masina.Problema este ca am rau de masina. Ce as putea manca dimineata? Am chec. oare e bun? Funda! Si vreau pareri sincerewinking.

Răspuns Câştigător
| roxanik17 a răspuns:

Buna! i-a la tine o lamaie sau storce zeama intr-o sticluta si cand ai senzatia de voma bea o gura... poti cumpara helas e la fel de bun...

3 răspunsuri:
| OrangeJuice a răspuns:

Nu manca si du-te la farmacie si spune-i ca ti-e rau de masina si stie ea ce sa iti dea.

| NothingImportant200 a răspuns:

Pai ar trebui sa ai o lamaie pe drum cu tine. Si stai in fata nu in spare pentru ca acceleratia centrifuga nu e asa mare si s-ar putea sa te simti mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Mai bine bea un ceai slab şi atât. Precis nu ai să mori de foame! Vei mânca atunci când veţi ajunge. Sănătate!