| TheExpert01 a întrebat:

maine luni dimineata la ora 3 plec la mare(in Bulgaria) ce as putea face in masina?(mentionez ca nu pot dormi si ca sunt singur)in afara de ascultat muzica. funda

Răspuns Câştigător
| Thatsnotmyname a răspuns:

Bună! big grin
Păi... poți să-ți pui niște jocuri noi pe telefon, dar asta e așa, pentru o perioadă scurtă, pentru că te vei plictisi. Dacă ai aparat de fotografiat, poți să faci poze peisajelor. Ia-ți revistele preferate cu tine, poate ai chef să citești ceva! Un laptop ar fi bine-venit de asemenea. Sau eventual să rezolvi ceva rebusuri... dacă îți place să faci asta.
P.S: Nu-mi dau seama dacă tu conduci, pentru că dacă e așa... limitează-te la ascultat muzică și nu răsfoi reviste.
Distracție plăcută! happy

3 răspunsuri:
| AtomReed a răspuns:

Sa-ti pui niste casti si sa vorbesti la telefon

| TudoraGabriela a răspuns:

Hey!big grin pai ai putea sa deseniti(daca iti place)diferite peisaje ai putea sa cauti bancuri pe net(in cazul in care iti iei laptopu sau ai net pe tel)sau ai putea sa-ti iei o carte si sa citestithinking daca iti place(ca oricum esti in vacanta)in fine poti face multe chestii oricum eu sper ca te-am ajutat!big grin