| denisaijd a întrebat:

Buna`! Mainee merg la cumparaturi de Paste happy M-am gandit sa imi iau niste colanti, tricouri, cevaa bluzitee, un tricou intr-o parte si niste tenesi. Voi ce v-ati luat?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu imi fac lista dinainte cand plec sa-mi iau haine si niciodata nu gasesc ce caut laughing Ce mi-am luat eu...pai niste perechi de pantaloni colorat, tricouri, o gentuta si pantofi.

| drogh a răspuns:

Nişte blugi cu ţinte, o bluză fără mâneci, nişte colanţi şi balerini.