| Finutzulz a întrebat:

Nu mai am timp sa merg la cumparaturi, de unde sa imi dau comanda de 5-6 tricouri ieftine pe care le pot purta la birou? Am luat teapa cu unele comandand XL si fiind foarte mari pe care le-am returnat

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Marimile" notate cu litere sunt doar "informative" si difera de la producator la producator. Din acest motiv ai fost nevoit sa le returnezi.
Cel mai sigur este sa mergi personal la cumparaturi de haine (si incaltamite! ) si sa le probezi pe tine.
Fa-ti o zi pentru asemenea cumparaturi si mergi la magazine fizice.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe olx gasesti

| Brizbriz a răspuns:

IeMag?
de acolo mi-am luat ultima oara tricouri si le-am luat cu genius, nu m-a costat transportul

| dmz123 a răspuns:

Https://www.bravosport.ro/ te suna ei dupa ce pui comanda si te sfatuiesc pentru marime in functie de ce modele alegi, dar sa stii si tu dimensiunile sau daca sunt pe stoc roaga-i sa le masoare si te ajuta

| francesca6728 a răspuns:

Gasesti modele ok pe Gate, Sinsay și House

| TVborg a răspuns:

Sinsay e singurul brand cu tricouri ieftine pe care îl știu.
Prețurile pornesc de la 10 lei până la 40 de lei.
Au și tricouri cu imprimeuri dar și simple.
https://www.sinsay.com/ro/ro/for-him/clothes/t-shirts