| N123 a întrebat:

Buna,
Mama imi tot verifica telefonul pe Messenger si Facebook cu cine vorbesc si ce posteaza aia pe grupuri daca vede undeva ca cineva injura s-au pune pune ceva neadegvat de mine se i-a ca de ce injura ala s-au pune tampeni pe Facebook!
Si nu ma lasa cu telefonul afara il tine doar pe masa si cand vin neamurile il baga in dulap si il arata lor daca am iesit cu el iese dupa mine si ma pune sa il d-au de fata cu toti prietenii!
Ce sa ma fac va rog sa nu ma luati la misto.
M-am gandit sa-mi pun parola (ca nu am) dar atunci ea incepe cu o sa o uiti ca varul Mirel asaa facut cand avea 11 ani auzi eu am 14 ani!

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Puneți o parola.
Sau dezactivează contul pentru o perioadă.
Spune-i că ți l au blocat aia de la Facebook că nu corespundeai cu vârsta. Și nu mai ai. Da i sa l verifice și scapi de ea.

2 răspunsuri:
| Chernobyl a răspuns:

Poti incerca sa-i spui ca ca esti mare si nu o sa patesti nimic, daca o sa iti verfice Facebook-ul din nou pune-ti parola pe care sa o ti minte!

| Valentina400 a răspuns:

Pune-ti parola la telefon!