| Nikolaus a întrebat:

In seara asta am banchetul de clasa a 8-a. Eu nu stiu sa dansez si nu am dansat in public mai deloc. Întrebarea este daca sa dansez sau nu. Adică a zis si dirigu ca unii o sa danseze toata noaptea, iar alții deloc. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Lol in a 8-a nici eu nu stiam sa dansez dar am stat toata seara bataindu-ma pe musica.
Eu nu inteleg de ce te mai duci daca nu dansezi.

| AnotherOne02 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi cu un grup de prieteni si sa vb cu ei tot timpul astfel toti vor crede ca nu ai timp sa dansezi si daca merg prieteni tai la dans poti sa setezi telefonul sa sune cateva min mai tarziu si sa te prefaci ca vb la el pana termina prietenii tai de dansat.
Daca vrei poti lua lectii de dans de pe net sau sa mergi cu partenerul tau si sa faci ce face el...
P.S.big grinistractie plecuta!