| nelutzuinfernal a întrebat:

Marti am la scoala unde invat un meci important cu orasul rival.Sunt in clasa aVIII-a deci am jucat contra lor 5 meciurii cu banderola pe bratwinking si nr 8(pentru. ca mereu le luau alti nr.ca 9, 7). In 5 meciuri contra lor am dat 4 golurii, anul acesta este ultimul, meci, deci este mai special, nu stiu...cu ce nr.sa joc, 8 s-au 11? rasp va rog(nu vreau rasp.ca:"care iti place tie.)

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Pai chiar cu care iti place tie. Eu as prefera numarul 11 din cauza alaturarii numarului 1. 1 semnifica intodeauna locul invingator, numarul castigator, primul, cel mai bun. Iar daca e compus din doi de 1, ma duce cu gandul la invincibil. 8 de asemnea rasturnat ma duce cu gandul la infinit. Sa dai infinit de goluri laughing. Succes si sa auzim de la tine doar vesti bune

3 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Eu as zice 11, cu 11 am castigat in cupa hagi meciul din semi finala acum 1 an cand aveam 9 ani mie imi poarta noroc de exemplu m-am jucat un joc si la a 11 incercare am trecut la nivelul urmator, aveam 1 joc pe playstation dar am dat 11 lei si am primit 4 happy

| ICH_7846 a răspuns:

8 arata mult mai bine, si te face sa te simti mai important. Nr. 8 il primesc de obicei jucatorii foarte tehnici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 e mai norocos