| xXx_6498 a întrebat:

merge bine left 4 dead pe urmatorul pc?
Sistem Diablo Gamer Xtreme 1000
Procesor:Intel Intel Core i3-540(3.06 Ghz)
Placa de baza:Gigabyte H55M-S2
Hard-disk:500GB
Memorie:4 GB RAM DDR3 1333
Interfata grafica:Nividia GeForce 8400GS 1GB
Merge?

Răspuns Câştigător
| xXIonutXx_4465 a răspuns:

In comparatie cu calculatorul tau merge uite cerintele de sistem ca sa te convingi • OS: Windows Vista, XP or 2000
• CPU: 3. 0 GHz P4, Dual Core 2. 0 or AMD64X2 (or higher)
• RAM: 1 GB for XP / 2GB for Vista
• DISC DRIVE: DVD-ROM Drive
• HARD DRIVE: At least 7. 5 GB of free space
• VIDEO: Direct X 9 compatible video card (Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for pixel shader 2. 0)
• SOUND: Direct X9. 0c compatible sound card

3 răspunsuri:
| sebi20 a răspuns:

Salut si eu am un sistem diablo gamer xtreme 1000 dar ma surprinde faptul ca merg jocurile sacadate de ex Gta 4 mafia 2 assasin cread

| sebi20 a răspuns:

Salut am si eu sistemu Sistem Diablo Gamer Xtreme 1000 dar sunt surprins deoarece jocurile imi merg destul de greu de ex gta 4 mafia 2 assasin cread straight face tie cum iti merge sistemu?

| BlackCatDesignHD a răspuns (pentru sebi20):

Si eu am un sistem de acest fel si am aflat de curand de ce merg jocurile noi (cele pe care le-ai dat tu ca exemplu happy ), e de la placa video, nu te uita la memorie, degeaba are 1GB, poate avea si 2 sau 3 GB, are un numar mic de biti are 64 sasu 32 nu sunt sigur, o placa video buna are in mod normal 128 sau chiar 256 de bii, de aia nu iti merg bine jocurile raised eyebrows