| Nelly_1797 a întrebat:

Hey all. Am o problema. Nu mi-a venit ciclu de 2 luni. Imi curge un lichid alb, nemirosator. Am 14 ani si nu mi-am inceput viata sexuala. Dc mi-a intarziat atat de mult? Dau funda cui ma ajuta. :*:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| Phantasmagoria a răspuns:

Daca ti-a intarziat trebuie neaparat sa mergi la ginecolog. Poate s-au format cheaguri si impiedica sangele sa iasa. Am mai auzit la o prietena ca i s-a intamplat asa,deci grabeste-te pana nu se agraveaza! In legatura cu lichidul alb, nu am idee, poate fi secretia vaginala. Sper ca te-am ajutathappy

| Phantasmagoria a răspuns:

Da,este normal sa intarzie, dar nu 2 luni, nu atat de mult.

| Ramona4you a răspuns:

Buna scumpa :*:* pai daca esti la inceput mai intarzie asa pana se regleaza si daca nu asa mai intarzie el ce crezi kmie nu mi se intampla? asa ca stai calmasi nu te ingrijora :*:*:*:X:X. Funda?:*:*:*big grin:X