| Swe3tGirl a întrebat:

Buna!

Mi-a venit luna asta ciclul normal. La inceputul zilei mi-a curs o picatura si de dimineata pana acum nu mi-a curs nimic.

E ceva normal?

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Du-te la un ginecolog daca ti se pare ceva suspect

| smile1 a răspuns:

Da stai calma este ceva normal.nu neaparat trebuie sa se elimine foarte mult. vei avea si zile cand va curge mult, dar vei avea si perioade cand va curge destul de putin. nu este un motiv sa fii ingrijorata. funda plzz big grin

| Nesquik_8060 a răspuns:

In primele zile se mai intampla... O sa te saturi de celelalte zile de menstruatie f repedewinking

| noone3239 a răspuns:

Da