| anonim_4396 a întrebat:

mi-am activat si eu acum pe facebook TIMELINE si vreau sa il scot ca nu imi place!sad Are idee cineva cum as putea face? Vreau profilul vechi inapoi! sad

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu stiu daca mai merge! (acum 2 luni in urma mergea) dar incearca -> Cauti iarasi la search Developer
Accesezi
Bagi parola de la contul tau daca o cere (dar trebuie sa o ceara)
Cauti aplicatia
O accesezi
si in meniul din stinga ultima functie este Sterge aplicatia
Dupa aia faci un restart (refresh) si intra din nou pe Home
Aici ai cu poze http://pureinfotech.com/......p-by-sept/

| Ada234 a răspuns (pentru neluL):

Nelul da`mi idul tau pe privat...si daca vrei sa ma ajuti si pe mine.k nu inteleg nimic.laughing) Te rog.batting eyelashes!

| neluL a răspuns (pentru Ada234):

@zuzubell nu pot folosii messenger-ul momentan! Dar este destul de explicit ceea ce ai de facut.

| Ada234 a răspuns (pentru neluL):

Multumesc,oricum big hug

| mihaelaramona22 a răspuns (pentru neluL):

Mie una nu imi merge sa o schimb

| neluL a răspuns (pentru mihaelaramona22):

NU mai merge! De pe 24 decembrie Timeline este definitiv.

| Ada234 a răspuns (pentru neluL):

Multumesc oricum :*!