| ioanamaria5 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de UGG-uri originale, marimea 40, care au in interior 25cm. Stiind ca marimea mea este 40, nu am insistat sa aflu mai multe detalii despre dimensiuni, dar cand le-am primit, am constatat ca imi sunt putin mici. Pe conversi (care sunt exact marimea mea) scrie 25, 5 cm, si pe UGG-uri 25cm. Ce as putea sa fac sa le mai largesc putin? Din moment ce e piele naturala, cred ca se poate. Dar nu stiu cum sa fac fara sa le stric. Cine imi ofera o idee buna, primeste fundita. Multumesc!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca de la 40 pana la 25 este diferenta cam mare? Daca are hartie in interior?