| anonim_4396 a întrebat:

mi-am facut de curand cont pe lady popular.si am cheltuit toti bani...big grin...mai am doar 11dolari si nu pot sa fac nici cursuri nici sa ma duc l dans nici sa platesc chiria l apartament.:-s si n'am gasit niciun joc care sa'mi dea bani.intrebare e. cum sa fac bani?:-s ajtept raspuns urgentlaughinglove struckapp funda+votlove struck

Răspuns Câştigător
| MaditsSaaa a răspuns:

Ai cheltuit si cele 7 diamante?
Daca nu, schimba-le si mergi la curs!

Daca nu le mai ai nici pe acestea, joaca-te jocurile in fiecare zi si strange bani pentru curs.nu e prea scumphappy

Bafta la jocwinking

1 răspuns:
| lydiamicca a răspuns:

Pai joaca "razueste" sau "conecteaza punctele" sau du-te la flirtat:X:X:X:X fundita?