| Kisses4Me a întrebat:

Mi-am facut de curand cont pe tumblr si nu stiu prea multe. Am vazut ca pot sa imi fac mai multe pagini, dar cum pot sa mut anumite post-uri pe ele?

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Buna,uite iti las contul meu
http://amotherfuckerrichbitch.tumblr.com/
tu te uiti la ce imigini iti plac si dupa dai ''reblog'' asa iti apar si tie pe profil

| Kisses4Me explică (pentru AndaWest):

Asta stiu sa fac, dar cum mut pozele de pe blogul meu pe alta pagina a blogului? De exemplu as vrea sa le sortez, sa imi pun pozele cu shinee pe o pagina, cele cu haine pe alta, si citatele pe alta. Cum fac asta?

| Kisses4Me explică (pentru AndaWest):

App, imi place blogul tau! Ti-am dat follow

| AndaWest a răspuns (pentru Kisses4Me):

Ah,asta cred ca depinde de teme, nu stiu sigur.si eu sunt noua pe site, dar mi le pun toate la un loc, imi place mai mult asa.mersikiss