| RTA90 a întrebat:

Mi-am facut un alt abonament la Cosmote cand mi-am achizitionat un nou telefon, si acum cand trimit mesaj la 1515 imi arata ca imi ia doar din minutele nationale/internationale. In Cosmote am 1.500 minute/mesaje ( de cand mi le-a baagat, de pe 4 decembrie ). Oare de ce nu imi ia deloc din cele din Cosmote? Ca am vb o gramada si am trimis si multe mesaje si tot asa imi arata 1.500 la fiecare. Dau fundita!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu suni la Relații cu Clienții, 1234 pentru a face o verificare a abonamentului?
Pa, pa.