| Denisa_7866 a întrebat:

mi-am facut un sv de cs si eu ma pot conecta dar alti playeri nu, de ce?

3 răspunsuri:
| Paul_5140 a răspuns:

Pai ai ip local asta inseamna ca numai tu te poti juca pe el ( intra ), roaga un prieten sa il tina pentru tine sau eventual un host nu poate sa fie mai mult de 8 euro. funda big grin?

| Paul_5140 a răspuns:

Pai te duci la compania de unde ai internetul si spune-le sa iti dea un ip static pentru ce iti trebuie tie sau mai bine unul dinamic si iti cumper un rooter (nu stiu daca asa se scrie ).

| Denisa_7866 explică:

Fara bani n-am cum sa fac sa intre alti playeri?