| actrita a întrebat:

mi-am instalat camera web si prima seara a mers perfect, a 2a- seara se bloca imaginea mereu si la un moment dat nici nu mai puteam sa dau web, astfel inkt instalam iar web-ul, dadeam iar restart, si dupa iar mergea putin iar se bloca, care poate fi cauza? anivirusul poate fi cauza? nu stiu daca mai am anti virus de astfel nici nu prea ma pricep la asta, voi sunt sigura ca da, ajutati-ma si pe mine
va pup si va iubesc, ast raspunsurile voastre

1 răspuns:
| costymaximus a răspuns:

Cum nu sti daca mai ai antivirus? Ce, antivirusul crezi ca este ca o baterie si dupa o perioada se epuizeaza? Il ai o perioada limitata(cele cu bani)sau nelimitat(cele free).