| NoSurender a întrebat:

Nu mai merge sa imi schimb ip-ul. Inainte daca dadeam restart la modem puteam sa imi schimb ip-ul iar acum am incercat aceeasi chestie si nu a mers si nu inteleg care ar putea fi problema... Am instalat odata un program care iti face adresa de ip fake dar am dezinstalato pentru ca imi mergea greu netu si cand am dezinstalat mi-a zis cv de genu ca nu toate fisierele au putut fi inlaturate(in fine am ignorat mesajul...) sa fie asta problem? Va rog frumos sa ma ajutati! Dau funda happy

1 răspuns:
| shannygelu a răspuns:

Daca ai net de romtelecom si nu ai cerut ip static astunci ti se schimba ip ul cand redeschizi modemul