| Claudia_4756 a întrebat:

mi-am instalat sims 3 recent si am o problema.jocul merge foarte bine,mi se incarca foarte usor,la capitolul asta nu am probleme, dar imi fac familia ma joc pe ea cat ma joc si mai salvez din cand in cand in caz ca mi se blocheaza jocul pe neasteptate.Defapt de vreo 2 ori mi-o iesit din joc pur si simplu si fara sa apuc sa salvez nu mai aveam familia.In fine,problema mea este ca imi fac familia ma joc pe ea salvez,ies,intru din nou totul e ok,iar dintr-o data imi iese din joc,iar cand intru din nou nu mai am familia deloc, cu toate ca am salvat-o prima data.Ce as putea sa fac? A mai patit cineva asa?

1 răspuns:
| Mikky767 a răspuns:

Bună!
Și eu am avut problema asta, după ce mi-am instalat sims-ul cu toate expansion-pack-urile. Mi-a mers bine și când eram satisfăcută mi-a dat eroare 12, deși salvasem cu vreo 30 de minute în urmă, nu mai am salvarea.
Singurul mod, probabil, de a contracara toate aceste imperfecțiuni este de a cumpăra jocul, dar nu are rost, o să apară sims 4. Știu că întrebarea este veche, dar poate acum știi că nu ești singura.