| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

mi-am luat ochelari de vedere si vreau sa ma tund dar sa-mi stea bine cu ochelarii! am parul lung, brunet, iar ochelarii nu sunt nici rotunzi nici dreptunghiulari sunt aproape ca forma ochiului, sunt rozi cu niste pietricele!
dau fundita pentru cele mai multe variante si daca se poate si niste poze cu tunsorile respectivewinking

2 răspunsuri:
| Yumitsu a răspuns:

Eu port ochelari din clasa a doua (6 ani) si cynd ma tund, nu atrag atentia daca sunt cu sau fara ochelari.
Poti sa iti faci breton( daca iti sta) daca nu stii, te-as sfatui sa ti-l faci rar drept si rupthappy
Poti lasi parul fara breton si sa il faci scarita. sau poti si cu breton sa faci scarita.
cel mai bine e sa te duci la frizerie si sa intrebi acolo cum ti-ar sta mai bine
bafta=)

| ilincush a răspuns:

Te poti tunde bob sau in scari sau sa il tunzi drept si sa iti faci breton