| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un pliculet de nuantator Loncolor-Gangsta Red, si nu are si instructiuni, nu prea stiu cum sa-l aplic. Ma puteti ajuta? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Te speli pe cap normal. Iti tamponezi parul cu un prosop ca sa nu mai fie asa ud, apoi aplici nuantatorul pe tot parul. Il lasi cam 15 -20 min, apoi pui putina apa in par si masezi inca 3 minute. Dupa asta, te clatesti doar cu apa si il usuci normal.

2 răspunsuri:
| Niakit a răspuns:

Desfaci ambalajul, pui nuantatorul intr.o ceasca mare, adaugi apa minerala, sare, zahar si 2 linguri de piper, amesteci bine bine si te dai pe faţă. good luck thumbs up!

| Iuliaa_8128 a răspuns:

Il diluezi in apa si il aplici cu un burete pe par!:*