| MHems a întrebat:

mi-am luat un Samsung Galaxy Ace S5830 si as vrea sa va intreb cat trebuie sa-l tin prima data la incarcat?

1 răspuns:
| AlexisGirl99 a răspuns:

Buna!laughingEu stiu ca trebuie sa-l lasi pana se descarca de tot, si apoi il bagi la incarcat 12 ore.Repeti acest circuit de 3 ori!(Eu asa stiu ca se face cu toate telefoanele cand sunt bagate pentru prima oara la incarcat)!laughingNU UITA NU TREBUIE SA-L SCOTI DE LA INCARCAT CHIAR DACA CREZI CA S-A INCARCAT! Sper ca te-am ajutat!