| Visrass a întrebat:

cat trebuie sa tin la incarcat un Samsung galaxy s5, d-abia desigilat incarcat pentru prima data?

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Pana se incarca full.Nu il mai lasa in priza nu stiu cate ore.Nu se mai face formatare la bateriie noi

| Adminul000 a răspuns:

PAi cred ca 7-8 ore maxim

| YoungCaesar a răspuns:

Salut!

Acumlatoarele astea noi din ziua de astazi, n-au nevoie de zile intregi ca sa se formeze.
Ele vin asa direct din fabrica. Insa fii atent ca telefonul niciodata sa nu fie descarcat complet, si niciodata incarcat complet pana la 100%.

Sper ca te-am ajutat! :-)

| Bgd_Bogdan_1998 a răspuns:

Pune-l seara si scoate-l dimineatawinking

| PilsOnDubstep a răspuns:

Tinel pana se face full... apoi il folosesti pana se inchide ca nu mai are baterie apoi repeti asta 3-4 zile ca sa ii formezi bateria sa te tina mai mult

| petruradu20 a răspuns:

Cam 12ore. Sfat: pune-l seara.