| BloodxD a întrebat:

Bună!mi-am luat un telefon Blackberry 9360 Curve,de fapt l'am primit cadou.Şi am cartela Vodafone.De curând am reîncărcat'o şi nu imi merge internetul,deşi am extraopţiunea cu internet.Am încercat să sunt la Vodafone să îmi trimită mesajul cu setări automate,dar nu mi l'au trimis.Şi am sunat de vreo 5 ori.Ştie cineva ce trebuie sa fac?big grin Fundăăăăă:X!

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Mi am mai adus aminte de ceva. Pentru telefoanele BB se gasesc pachete de date si extraoptiuni de internet mobil insa serviciile nu sunt valabile pentru cartela prepay, doar abonamentele!

2 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Formeaza *100#,poti lua si de aici setari, urmeaza pasii. Daca nu merge du-te la Vodafone. Succes!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cel care l-a cumparat, cu factura si buletinul trebuie sa rezolve problema.Telefonic se cer niste date legate de identitatea cumparatorului. Eventual sa mearga direct la magazinul de unde l-a achizitionat.Nu se trimit mesaje cu setari automate pe telefoanele al caror propietar/cumparator nu poate fi identificat.