| ada_3462 a întrebat:

mi-am schimbat windows-ul si nu am sunet la calculator, cum imi pot pune sunet.

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

CD-ul de la placa de bază l-ai instalat?

| ada_3462 explică (pentru AdiSR):

Cand il instale merge pana la jumatate, apoi imi scrie ca nu sa gasit nici un driver

| AdiSR a răspuns (pentru ada_3462):

Cumva instalezi drivere de Xp şi tu ai Win7? sau invers? Caută-ţi pe net versiuni mai actualizate după modeleul plăcii de bază.

| ada_3462 explică (pentru AdiSR):

Am windows xp professional,dar unde vad modelul de placa, sper ca nu te deranjez cu atatea intrebari, si am tot descarcat drivere dar nici unul nu e bun.

| AdiSR a răspuns (pentru ada_3462):

Scrie în Run comanda DXDIAG şi pe pagina care se deschide găseşti modelul plăcii

| ada_3462 explică (pentru AdiSR):

Cate scrie acolo

| AdiSR a răspuns (pentru ada_3462):

Apare în drept cu System Model

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ada_3462 explică:

Dau sa se instaleze cd si cand ajunge la jumatate imi spune ca nu sa gasit nici un driver, ce pot face, multumesc