| Carla01 a întrebat:

Buna!
Mi-am scris din greseala parola la adresa de e-mail si am dat enter si a ramas salvata.Cum fac sa o sterg?
P.S.Folosesc Google Chrome! kiss

1 răspuns:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Incearca sa iti stergi istoricul. In coltul din dreapta, sus, sub "X" sunt trei linii orizontale. Da click pe ele, apoi pe History sau Istoric. Depinde in ce limba ai setat calculatorul. Apoi da click pe "Clear browsing data" si unde apar casutele selecteaza "Sterge parolele salvate" sau... In ce limba ai tu calculatorul. Astfel, se va sterge. Daca nu functioneaza - putin posibil - schimba-ti parola, da nu cred ca nu merge. Mie imi functioneaza si folosesc tot Chrome. Succes :*
Funda, te roog? puppy dog eyes