| Andreeamiruna67 a întrebat:

Buna,mi-as dori un aparat dentar deoarece am strungăreața,mi-as dori doar partea de sus.
Sunt curioasa de prețuri,cam cât m-ar duce totul ca sa-mi fac o idee, sa mi strâng bani, stiu ca prețurile diferă de la cabinet la cabinet
Dar vreau sa stiu cu aproximație
Multumesc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la mai multe cabinete dentare si intereseaza-te.
Alegi pretul mai convenabil.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cu aproximatie e in jur de 10000 lei pentru ambele parti, nu doar sus. Apoi vor fi costuri aditionale pentru controlul lunar si strangerea sarmulitelor.Cel mai bine iti spune medicul dentist daca ai nevoie doar sus, sau si sus si jos.