| blackrose269 a întrebat:

Mi-au aparut niste bubite/ciupituri pe picioare, ma mananca rau si daca ma scarpin se intareste pielea si se umfla putin in locul respectiv... Aveti idee ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
| Catenstein a răspuns:

Fac pariu 100% ca ai rubeolalaughing)pentru ca si eu am facut'o acum 2 saptamani si am avut aceleasi simtome.
Funda?

| badgirl22 a răspuns:

Eu cred ca e o alergie. mergi la farmacie sa-ti dea ceva sau la dr de familie

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Evita sa te scarpini si cere la farmacie unguent,, triderm,, cu care sa te ungi de 2 ori pe zi, chiar si o perioada dupa ce dispar.In paralel administreaza-ti niste calciu lactic.

| TheAvenger a răspuns:

Probabil ai mâncat ceva stricat sau ești alegică la ceva.