| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Mi-e foarte frica de insecte. Cum pot scapa de aceasta fobie? Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Indata este perioada carabusilor, ai putea incerca sa te joci cu ei si iti va trece frica. Carabusii sunt foarte inofensivi si nu te pot "musca"(pisca)Succes

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Cica scapi de o frica confruntadu-te cu ea
Eu am o fobie fata de paianjeni de cand ma stiu.Numai sa vad unul si mi se face pielea de gaina
De lacuste la fel, parca ma mananca, si inca nu am reusit sa trec pestesad