| BudincaDeCactusi a întrebat:

Momentan am 14 ani și voiam sa vad cum e fumatul, asa ca am furat o tigara din pachetul mamei mele(pall mall blue slim, parca). Vreau sa menționez ca am fumat singura fără nici o presiune data de alte persoane, am făcut-o doar pentru ca am vrut. Asa deci am apăsat pe click ul țigării pentru a fii mentolata și am început sa fumez. la început nu simteam nimic, dar am obs ca am început sa am o amețeala foarte puternica, dar nu tuseam(menționez ca am fumat tigara extrem de repede) mda deci v-as mulțumii foarte mult dacă mi-ați lasă câteva răspunsuri in legatura cu amețeala pe care am simțit-o
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anabela777 a răspuns:

E din cauza ca-i prima data cand fumezi si ca ai fumat repede o tigara cam tare.