| bogdaniepuras a întrebat:

Salut am fumat si eu o tigara pall mall si nu mai fumez m-am lasat pot pati ceva am varsta de 14 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Nu patesti nimic stai linistit, si eu am fumat prima tigara pe la 13 ani dar a fost ca o joaca, n-am mai pus gura dupa si n-am nimic.

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sa nu mai fumezi. Fumatul creeaza dependenta si iti distruge sanatatea,si dai o gramada de bani pe tigari, bani care ar putea sa intre in bugetul familiei, sau i-ai putea cheltui in alte scopuri.

| roxanarooxy a răspuns:

Nu patesti nimic de la o tigara.

| floaredeprimavara a răspuns:

Nu cred daca ai fumat numai una

| BellaSomerhalder a răspuns:

Ai sa faci cancer si ai sa mori in maxim 2 ani.

| yovalentino a răspuns:

Stai linistit, nu patesti nimic.