| jojoloveSHINee a întrebat:

muzica Kpop e dominata de trupe sau sunt si solisti? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Amandoua

4 răspunsuri:
| AnonimGirl2345 a răspuns:

KPOP-ul nu este doar format din trupe.
Sunt şi artişti solişti precum BoA, SE7EN, PSY, Ailee etc big grin.
Sau artişti solo care fac parte şi din trupe KPOP precum : G-DRAGON, TAEYANG, SEUNGRI, DAESUNG, T.O.P( toţi sunt din BIGBANG ).
Ţi-am dat câteva exemple happy.
Deci într-o concluzie, amandouă happy.
Fundă?
Kekekekeke thank yu.

| BibyPikachu a răspuns:

Amandoua

| Madalina_Mady_1997_LXiL a răspuns:

Sunt trupe, sunt si solisti, iar unii membrii ai unor trupe au si cariera solo.

| didixsmile a răspuns:

In kpop este un amalgam de trupe solisti melodii cantate din suflet eu una iubesc kpop-ul :*:*:*:*:*