| IonelaaaS a întrebat:

Nane este Iiluminatii?
Am vazut poza asta plus ca m-am uitat si la comentarii :)) si ma gandeam ca poate e, dar vreau sa vad si ce parere aveti voi
https://www.facebook.com/....../photo.php

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e o marionetă a Illuminati. Prin ceea ce face ne spală nouă creierele şi în câţiva ani va ajunge să ne domine subconştientul prin versurile sale inteligente şi foarte bine structurate.

| robijam a răspuns (pentru anonim_4396):

Conspirationist, dar totusi destul de plauzibil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru robijam):

Toţi sunt cu Illuminati. Până şi Ion Dolănescu se zvoneşte că ar fi fost ceva membru bine ascuns al acestei grupări satanice secrete care ne conduce în mare secret pe toţi, fără excepţie.

| robijam a răspuns:

Daca are un tricou cu Baphomet trebuie sa faca neaparat parte din Illuminati?

| IonelaaaS explică (pentru robijam):

Nu e doar asta, sunt multe semne in cateva din videoclipurile lui si versurile unor piese...Il respect, dar totusi as vrea sa stiu daca e sau nu!

| MickeyMouse69 a răspuns:

Pai..eu zic ca da! Adica prima data comercial apoi asta. In melodia "cand ingerii pleaca" : Daca tu esti ingerul atunci port eu coarnele".
In melodia Atitudine cum este asezat el e forma de piramidawinking.
+ca mai sunt multe altele.