| RaLuCa_7165 a întrebat:

Buna:*! Ne-a dat de scris o compunere la franceza cu titlul "Camera mea"eu vreau o idee in romana in franceza o s-o fac dupa dar va rog sa fie rapid! Msk si fundita:*love struck

2 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Pai nu stiu cum arata camera ta, scrie ce ai pe pereti, pestere tablouri unde ai calculatorul, biroul patul. ce vezi pe geam din camera ta, patul este langa geam si cand te uiti seara vezi luna de exemplu si lucruri din astea bla bla happy, nu e greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie despre cea ce ai tu in camere ta si o sa vezi co sa fie buna descrieti camera