| sorinucu a întrebat:

Ne-au spus la liceu sa intram pe site-ul: www.noteincatalog.ro ca sa vedem ce note avem noi in catalog, insa nu stiu cum sa imi fac cont. Dau fundita pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| MarianaMadu a răspuns:

Cand ai intrat pe site apesi unde scrie RoyalBit apoi de sus din partea dreapta apesi pe FORUMUL EVEX iar mai jos scrie Solicita acum un cont de utilizator...iti bagi datele si gata...

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna, un program asemanator se desfasoara si in scoala noastra, numai ca se cheama Adservio.
Nu este vorba de crearea unui cont. Profesorii trebuie sa contacteze site-ul pentru crearea unui profil, de-abia dupa aceea vei primi datele si te vei putea loga.

| sorinucu explică:

Mie imi apare. Dupa ce complectez datele mele, si apas pe Inregistrare cont, imi apare pagina yahoo!? Deci nu imi merge. De ce oare?

| sorinucu explică:

Cand imi termin de complectat datele acolo, apas pe Inregistrare const si imi apare pagina www.yahoo.com. Deci nu imi merge! Nu stiti de ce?

| rotarugeorgealexandru14102015 a răspuns:

Trebuie sa introduci CNP de pe certificatul de nastere
si parola 1234 apoi dai continuare
acolo te pune sa iti faci o alta parola pentru ca parola aia e de activarea pagini