| sorinucu a întrebat:

Ne-au spus la liceu sa intram pe site-ul www.noteincatalog.ro, ca sa ne vedem notele si absentele, insa cand intru pe acest site trebuie sa am cont ca sa ma pot loga, dar nu stiu cum sa imi fac cont, cine ma poate ajua?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la utilizator scrii cnp-u tau si la parola scrii 1234 da poti sa ti-o schimbi

9 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

"In cazul in care nu cunoasteti datele de acces sau ati uitat parola
trebuie sa va adresati informaticianului institutiei de care apartineti. "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ma poate ajuta cineva?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am cum sa fac un cont! cine ma invata si pe mine?

| sorinucu explică:

Stiam si eu asta, ca doar scrie pe site :p. multumesc pentru neajutorwinking

| sorinucu explică:

Am aflat cum poti intra (cel putin asa este la noi la liceu). La utilizator complectezi CNP-ul si la parola: 1234, iar dupa ce te-ai logat iti schimbi parola. Bafta!

| iulik99_4362 a răspuns:

La utilizator scrii CNP iar la parola scrii prima data 1234 iar apoi o sa iti apara sa schimbi parola la prima scrii 1234 iar la celealte iti scrii parola ta care o vrei de doua ori sus in paragraf si jos

| dany_2812 a răspuns:

Eu mi-am uitat parola pe site noteincatalog.ro
cum pot sa o recuperez?sad

| dany_2812 a răspuns:

Eu mi-am uitat parola cum pot sa o recuperez?sad