| anonim_4396 a întrebat:

Need your help, girls! As vrea mult niste colanti exact ca astia:http://data.whicdn.com/......_large.jpg dar sa ii cumpar online, modelul asta nu il gasesc nicaieri.Dau funda :o3

4 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Și eu îmi doresc niște colanți de genu, nici eu nu am găsit prin magazine.
Am căutat și pe net și tot nu am găsit nimic straight face

| rOckx3 a răspuns:

Pai nu stiu unde sunt online, dar eu mi-am luat ceva ingenul din H&M

| eualexandra321 a răspuns:

New yorker si la H&M sunt colanti asa da pe alte culori dar este bluza fix asa cu modelul ala(H&M)

| anonim_4396 explică (pentru eualexandra321):

Pai da, dar eu vreau online puppy dog eyes